23. ledna proběhl křest mojí knížky Jak si zařídit domov. Bylo to krásné a moc děkuji všem, kdo jste mě a knížku přišli podpořit!

Nemohli jste přijit? Pojďte se dnes se mnou podívat, jak to probíhalo :-)

vstup- krest-knihy-jaksizariditdomov

Na křest jsem vybrala prostory nového volnočasového centra H55 na Praze 9. Přímo v prostorech akce bude za nedlouho knihovna, ale pro tento den byl prostor jen a jen náš…

Křtu ale nejdřív předcházel praktický workshop, na který přišlo 14 lidí, kteří právě řešili zařizování svého domova. Živý workshop jsem dělala naposledy asi před 5 lety, takže to pro mě bylo skoro jako premiéra :-). Ale moc mě to bavilo a účastníci byli také spokojení a odcházeli se spoustou inspirace.

wokrshop-pomůcky workshop-prostory

Knížku si pak účastníci mohli na místě i zakoupit.

No a pak už došlo na samotný křest. Jsem moc vděčná, že roli kmotry přijala skvělá designérka Markéta Fleischnerová. Markéty si moc vážím, její interiéry jsou úžasné, její životní příběh je velmi inspirativní, a to, jak interiéry pro své klienty navrhuje – tedy přes duši, osobnost klienta, pocity a přání – krásně ladí s obsahem mé knížky, ve které se vás snažím právě přes ten vnitřní svět a vaše vlastní „já“ – k vysněnému bydlení dovést.

A tady už je ten velký moment – KNÍŽKA JE POKŘTĚNÁ!

krest knihy

A pak následovalo dobré jídlo, povídání, podepisování… :-)

A nechyběla ani tombola! Každý, kdo dorazil, dostal lístek, na který měl napsat odpověď na otázku „Co pro vás znamená domov.“. Na stejnou otázku jsem se totiž ptala lidí, když jsem knížku psala. A jejich odpovědi najdete jako citáty v samotné knize. Je zajímavé pozorovat, jak domov znamená pro každého trošku něco jiného… Výhrou v tombole pak byly poukázky na nákup něčeho pěkného do bytu z e-shopu Bella Rose.

Shrnuto – podtrženo: Byl to krásný večer! Děkuji ještě jednou všem za podporu, pomoc, gratulace. Moc si toho vážím! :-)

Foto: Tomáš Pěkný