Podporuji

Jsem vděčná, že jsem měla tu možnost najít v životě to, co mně baví a naplňuje, změnit svou kariéru a začít podnikat. A také pomáhat dalším ženám a motivovat je, aby si šly za svými vlastními sny. Je úžasné, jaké v dnešní době máme možnosti. Můžeme kdykoli začít studovat nový obor. Máme internet a díky němu svobodu pracovat a učit se kdykoli a kdekoli. Můžeme si splnit své sny, změnit zaměstnání, začít podnikat a přitom pečovat o rodinu.

Máme možnosti, o kterých se ale některým lidem ani nesní. Jsou tací, kteří také touží po tom uživit se, vzdělávat se, být prospěšní své komunitě, být spokojení a šťastní, ale prostě nemají tu možnost a zázemí, aby toho dosáhli. Proto s hrdostí podporuji projekty, které se snaží pomoci právě takovým lidem.

Tím, že si plníte své sny v mé škole, pomáháte zároveň dalším, aby si mohli své sny splnit také.

Online škola bytového designu a podnikání v současnosti podporuje:

UNICEF

Přispívám pravidelně jako  „Přítel dětí UNICEF“.

UNICEF (Dětský fond OSN) pracuje ve 193 zemích světa, kde dětem pomáhá přežít a podporuje jejich rozvoj, od narození až do dospělosti. UNICEF dětem zajišťuje zdravotní péči, výživu, pitnou vodu a hygienu, základní vzdělání pro všechny chlapce i dívky

Kiva

KIVA.ORG

Projekt komunitní podpory jsem si zamilovala a mám na něj určitý druh závislosti – v tomto případě s jen čistě pozitivními důsleky :-). KIVA je nezisková organizace, jejímž cílem je propojit lidi s celého světa prostřednictvím mikropůjček, které pomohou zlepšit život, rozjet podnikání a snížit chudobu. V projektu si vyberete konkrétní osobu a projekt. Osobně v projektu podporuji ženy, které se snaží buď získat vzdělání – pro sebe nebo své děti – nebo rozjet své podnikání. Jako například Jakintu, 55 letou ženu z Keni, která za půjčené peníze nakoupila do svého obchodu zboží, jehož prodejem získá peníze na školné pro své děti.
Do KIVA putuje pravidelně část z příjmů našeho Online designérského klubu.

Přidat se můžete na www.kiva.org. Podívejte se na můj profil a místa, kde jsme už pomohli na mapě níže.