Tištěná kniha JAK SI ZAŘÍDIT DOMOV

Jak si zařídit útulný, sladěný a praktický domov?

Jestli netušíte, jak na to, v mojí knize získáte návod, jak postupovat. Krok za krokem vás provedu celým procesem, aby byl výsledek podle vašich představ.

Naučíte se používat postupy a triky bytových designérů, díky nimž všechno ladí a skvěle vypadá.  Ale také dobře slouží, funguje a dělá vám každý den radost.

Kniha je praktická, nenajdete v ní žádnou nudnou teorii. Naopak je plná akčních kroků, cvičení a pracovních listů, které vás dovedou k vysněnému bydlení. A navíc – bude vás to bavit! :-)

Dozvíte se:
• čím začít
• jak najít svůj osobní styl
• jak vybrat a sladit barvy a materiály
• jak využít to, co už máte k dispozici
• jak ideálně rozmístit nábytek

a mnoho dalších rad, tipů a triků.

 

Pro koho je knížka určená?

Pro každého, kdo zařizuje interiér a nechce udělat zbytečné chyby a litovat unáhlených rozhodnutí. Pro toho, kdo chce poodhalit tajemství interiérových designérů a zjistit, jak to dělají, že jimi navržené interiéry vypadají krásně a také skvěle fungují a slouží svým obyvatelům.

Je knížka určená i (budoucím) interiérovým designérům?

Ano i ne :-).  Knížka je psaná pro laiky, kteří si své bydlení zařizují sami. Ale vychází z postupů, které používají interiéroví designéři a tudíž může posloužit i zájemcům o studium tohoto oboru jako takový úvod.

Zároveň věřím, že interiérovým designérům knížka pomůže v komunikaci s jejich klienty. Na co se ptát, jak navést klienta správným směrem v uvažování o tom, co by rád doma měl a co ne…

Také obsahuje kapitolu o tom, jak spolupracovat právě s interiérovým designérem, kde se čtenář dozví, jak si designéra vybrat, co od něj očekávat a podobně. A také tato kapitola vyvrací mnohá tabu nebo předsudky, které mohou klienti o designérech mít.

Zároveň, pokud čtenář zjistí, že celý postup zařizování interiéru je nad jeho síly a najme si designéra, ten bude mít snazší práci. Protože pokud čtenář bude postupovat podle rad a cvičení v knize, bude mít velmi jasno v tom, jaký je jeho osobní styl, co chce a co ne, jaké jsou jeho přání a potřeby.

Knížka vyšla v nakladatelství Grada, doporučená cena je 369 Kč.