OSOBNÍ ONLINE KONZULTACE A MENTORING

Nepotřebujete absolvovat celý kurz, ale chcete nezávislý odborný názor na svou práci? Například návrh interiéru? Nebo celé portfolio?

Nebo budujete svou kariéru interiérového designéra a potřebujete mentora, někoho, kdo s vámi zkonzultuje váš podnikatelský plán, marketing, značku a další podnikatelská témata? Nebo dá zpětnou vazbu na vaše webové stránky? 

Nebo hledáte zaměstnání v oboru a potřebujete pomoc s životopisem a tvorbou portfolia? 

Ráda vám pomůžu!

 

ceník konzultací

1. nezávazná online konzultace v délce 15 minut zdarma. Objednejte si termín v online formuláři. Probereme co přesně potřebujete a jak vám můžu pomoct.

Konzultace 1 návrhu interiéru/projektu/portfolia –  3 500 Kč.

Byznys konzultace – cena 4 500 Kč (90 minut). Cena zahrnuje samotnou konzultaci a také moji přípravu a následné zaslání zápisu z konzultace a akčních kroků pro vás.

Balíček 6 konzultací. Když chcete opravdu nastartovat svůj byznys a posunout se dopředu. Mentoring na 6 měsíců, setkání 1 x měsíčně – výhodná cena 21 000 Kč.

vip den

Jste připravení pustit se do toho pořádně a nechcete na nic čekat? Dopřejte si svůj VIP den!

Toto setkání probíhá živě v Praze v příjemném prostředí coworkingu a budeme na sebe mít celý den – konkrétně 6 hodin. Během této doby se podíváme na vaše podnikání a/nebo vaši designérskou práci a portfolio od A do Z. Můžeme nejen konzultovat ale také rovnou tvořit, nastavovat, opravovat…  Samozřejmostí je zápis z celého dne a sepsání dalších kroků pro vás.

Sjednejte si předem nezávaznou 15 minutovou schůzku v online formuláři, probereme co konkrétně potřebujete a jak vám VIP den může pomoct a domluvíme si datum našeho setkání. 

Cena: člen klubu 12 000 Kč, ostatní 19 500 Kč

tip navíc

Staňte se členem našeho online Klubu designérů ve variantě Design a Podnikání. Nejen, že dostanete přístup k obsáhlému know-how, návodům, radám a postupům pro úspěšné podnikání, ale máte v rámci členství nárok na osobní konzultaci se mnou zdarma (délka 45 minut, maximálně 1 x za 6 měsíců). 

jak to bude probíhat

Ve všech variantách se před začátkem spolupráce přesně domluvíme, jak vám můžu pomoct. Zašlu vám dotazník a zeptám se vás na detaily o vás a vaší dosavadní práci, o vašich cílech a přáních. Na základě toho vám upřesním rozsah konzultace a cenovou nabídku a zašlu zálohovou fakturu. Po její úhradě se sejdeme online např. přes Zoom, kde proběhne samotná konzultace. Pokud by nastal technický problém, může konzultace probíhat i po telefonu (zavolám já vám). V případě VIP dne se dohodneme na místě a čase setkání v Praze.
Pokud se stane, že na schůzku nemůžete dorazit, nic se neděje, jsme lidi. Zavolejte, napište a domluvíme se na náhradním termínu. 

Co říkají klienti o konzultacích se mnou?

Nevěděla jsem si rady s tvorbou ceníku za vlastní služby a jak si o peníze klientovi říci. Konzultace splnila moje očekávání a velmi mi pomohla.

Barbora

Chtěla jsem názor na webovky a začátek mého podnikání. Trápil mě marketing a jak nejlépe zviditelňovat sebe a mou nabídku služeb, jak získat první zákazníky. Konzultace mi pomohla hodně, Jana má skvělé a praktické rady a budu se podle nich řídit. :)

Denisa

Potřebovala jsem si vnitřně správně nastavit ceny a být s tím srovnaná. Hodně mi pomohla tabulka s výdaji, kterou Jana doporučila, to byl první krůček k zamyšlení.  A samotný rozhovor s Janou mi dodal odvahu a pádné argumenty k obhajování mé ceny. Konzultace byla skvělá,  Jana byla velmi vstřícná a příjemná a byla ochotná nakousnout i ostatní témata jako sebepropagaci, webovky atd. Za mě rozhodně doporučuji!

Olina

Chtěla jsem znát názor paní Jany na svůj nápad prodávat hotové návrhy interiérů. Konzultace mi pomohla. Cením si především rady zveřejnit na svých webových stránkách test vhodných stylů interiérů a dotazník, na základě kterého bych interiér přizpůsobila potřebám klienta.

Eva