Veselé Vánoce

Milé designérky a designéři,

jsme na konci roku 2017 a já vám chci moc poděkovat za to, že čtete moje články, komentujete, píšete mi maily a že se hlásíte do mých kurzů! Dává mi to energii pokračovat a pomáhat vám plnit si sny.

Přeji vám krásné prožití vánočních svátků a stejně jako loni mám pro vás dárek v podobě plánovače na rok 2018.

Vánoce jsou ideálním klidným obdobím, kdy se všechno jakoby zastaví a vy si můžete v klidu promyslet, co chcete dělat, kam se chcete posunout, co třeba přestat dělat, protože se to neosvědčilo… A stanovit si cíle! Přání jsou fajn, ale teprve když z toho uděláte cíl a naplánujete si k němu cestu, může se přání opravdu splnit.

Neříkejte tomu sen, říkejte tomu plán!

Zkuste to se mnou! Tady si stáhněte plánovač 2018 a pusťte se do toho!

Ještě jednou vám tedy přeju krásné Vánoce, vše “nej” v roce 2018 a ať se Vám splní všechny sny!

Tady na blogu se sejdeme zase 16. ledna.

P.S. Už dva roky přemýšlím o tom, že bych otevřela “Designérský podnikatelský online klub”, kde byste se každý měsíc naučili něco praktického pro vaše podnikání v oboru a získali motivaci a podporu. Myslíte, že je to dobrý nápad? Chtěli byste něco takového? Napište mi komentář nebo email! Moc děkuju!

P.P.S. Sledujte teď do konce roku můj Instagram a nenechte si ujít v příbězích “The best of 2017” – nejlepší články, co se dělo v zákulisí, moje největší výzvy a mnohem více!

P.P.P.S :-) A jen upozornění, že zápis do kurzu Základy interiérového designu, který startuje v únoru, už byl spuštěn! Odkaz je nahoře na této stránce. Tak neváhejte s přihláškou!

 

UložitUložit