VesseléVánoce

Dnešní článek je posledním zde na blogu v tomto roce a tak bude trochu osobnější, než obvykle. V roce 2015 se toho hodně v mém podnikání stalo. Přestala jsem navrhovat interiéry a plně se soustředila na kurzy a výuku. Vznikla značka Online škola bytového designu, nové logo a barevný vzhled.

Blog píši již mnoho let, ale od letošního roku pro vás píši pravidelně každý týden nový článek, který se věnuje tématům z oboru interiérového designu a, jak věřím, pomáhá vám a motivuje vás, ať už k samotnému zařizování interiérů, nebo podnikání. I díky blogu jsem dostala pozvání do pořadu Sama doma a několik nabídek na obchodní spolupráci (které jsem ale odmítla, ačkoli takové nabídky člověka potěší – ať už to byla nabídka práce redaktory v časopise, nabídka psaní článků pro jiný web nebo nabídka učení v jiné škole. Ale chci budovat svůj business, ne business někoho jiného… Z tohoto úhlu pohledu bylo rozhodování snadné.)

Mimochodem vidíte? Blog je opravdu mocný a úžasný nástroj pro vaše podnikání, říkám to pořád. Pokud ho ještě nemáte, měli byste si ho založit. Více o tom zde.

Ohlasy na nový vzhled i články jsou od vás pozitivní a já bych Vám ráda moc poděkovala za všechny komentáře, emaily, „to se mi líbí“ a sdílení. Jste skvělí a dodáváte mi energii pokračovat v tom, co dělám, i nadále!

I v roce 2016 se budu snažit připravovat pro vás kvalitní a hodnotný obsah a pomáhat vám splnit si vaše sny :-)

Rok 2015 byl pro mě rokem změn ale i ujasnění si, jakým směrem se chci vydat a co přesně chci dělat. A budu se moc těšit, pokud se budeme setkávat i nadále, ať už tady na blogu nebo vám budu moci pomáhat s vašimi sny, pomáhat vám naučit se obor navrhování interiérů a rozjet fungující podnikání.

Každý rok touto dobou si sama dělám takové ohlédnutí za končícím rokem a plánuji si ten následující. A proto pro vás mám dnes dárek.

Pracovní list – Plán na úspěšný rok 2016 – který sama používám.

Můžete si ho stáhnout, vytisknout a vyplnit spolu se mnou.

Nebojte se snít, jste omezeni jen svou vlastní fantazií. Napište si, po čem toužíte, aby se vám v roce 2016 splnilo a začněte na tom pracovat!

Musíte věřit, že se vám vaše sny splní. A ony se splní! Musíte ale udělat ten první krok!

Přeji Vám do rokuk 2016 hodně zdraví, štěstí a lásky a hlavě těch splněných snů!

 

P.S: Máme 5 volných míst v kurzu od 4. ledna 2016, tak pokud vaším snem je začít studovat interiérový design, neváhejte!