Tento článek je sponzorovaný.

Předsíňová stěna je často opomíjená součást každé vstupní haly. Většina lidí se bohužel spokojí s levnější variantou v podobě obyčejných stojanů, kam nakupí svoje svršky. Někde opodál pak odloží boty, a tím veškerá péče o vstupní halu končí. Vstup do domu o vás přitom vypovídá víc, než si myslíte. Ukazuje, kdo jste, jak si vážíte svého domova a taky ukazuje, co od vás vaši hosté mohou očekávat. V dnešním článku se dočtete, proč byste o předsíňové stěně měli také uvažovat.

Potřebujete předsíňovou stěnu?

Předsíňová stěna je užitečný kousek do malých i velkých prostor. Čím více místa máte, tím víc vychytávek ke své stěně pořídíte. Z vlastní zkušenosti musím říct, že bez předsíňové stěny ani ránu.

Zdroj

Dekorace, která prozradí, kým vlastně jste

Dávno neplatí, že předsíňová stěna je jen kus dřeva s několika háčky. Předsíňová stěna se lehce může stát krásným solitérem vaší předsíně. Stěny se liší svými rozměry, použitým materiálem, tvarem, i barvou. Některé mají lavici, jiné úložný prostor, další se pyšní obrovským zrcadlem. Každý si tak může předsíň nebo halu udělat osobitou podle svých představ a potřeb a zaujmout své hosty. A dokonce si můžete navrhnout stěnu podle svých představ a nechat vyrobit truhlářem.

Zdroj

Němý sluha, který je vám kdykoli k dispozici

Němý sluha není jen osamělý stojan krčící se v rohu pokoje. Dostatek věšáčků a háčků na stěně jsou základ pohodlného bydlení. Postarejte se, aby ve vaší chodbě našli dostatek místa členové vaší rodiny i občasní hosté. Hned se budou cítit příjemněji a vaše chodba bude působit čistě a uklizeně.

Ulevte bolavým kloubům a potěšte své prarodiče

Pokud jde o nazouvání bot, řada lidí preferuje pohodlné posezení, při kterém se nemusí ohýbat nebo krčit přímo na podlaze. Elegantním řešením je lavička. Ve všední den poslouží jako odkladač nákupu, při rodinných setkáních nadchne vaše prarodiče, kteří se při obouvání rádi posadí.

Zdroj

Uschovejte sezónní kousky na dosah ruky

Předsíňové stěny často ukrývají prostornou truhlu, která pojme všechny vaše sezónní kousky, pracovní oblečení nebo bačkory pro hosty. Uschovejte potřebné kousky vkusně a na dosah ruky.

Pořádek v botách udělá dojem

Oslnila by vás chodba plná nesourodě rozkopaných bot? Asi ne. Přesto se to stává. Předsíňová stěna v sobě skrývá i jednu či dvě botníkové poličky nebo rovnou celý botník. Urovnejte svoje oblíbené páry hezky na svá místa a uvolněte prostor pro obuv vašich návštěv.

Předsíňové stěny ukrývají celou řadu funkcí a vždy záleží na tom, kterou preferujete nebo potřebujete. Nebojte se pátrat. Správná předsíňová stěna se stane nezbytnou součástí vašeho domova.