obr1

Světlo je alfou a omegou dokonale sladěného domova. Není to jen nutnost, ale také designový prvek, který dokáže v interiéru divy. Posviťte si doma stylovými lampami, lustry i drobným osvětlením, které dodají interiéru jedinečnou atmosféru.

Světlo jako solitér

Čistý design inspirovaný přírodou svítidlům obzvlášť sluší. Vtisknou domovu neotřelou osobitost a zalijí ho příjemným rozptýleným světlem. Organické tvary pak krásně podtrhnou obývací pokoj i ložnici v severském duchu. Máte-li dostatek prostoru, nebojte se mít taková svítidla rovnou dvě. Prostoru to dodá texturu a vám spoustu světla i během zachmuřených dnů.

Jako na zámku

Technologie LED osvětlení byla ve světě svítidel doslova kreativní revolucí. Malé světelné diody totiž dali návrhářům úplně nové možnosti pro design lamp. Poskytují rovnoměrně světlo, neoslňují a dávají prostor nápaditým tvarům. Velkolepé osvětlení už tak dávno nepatří jen do paláců a velkých místnosti. Nepřehlédnutelné lustry na sebe vždy strhnou všechnu pozornost, zbytek interiérů by proto měl být v jemných barvách a zařízený nábytkem s jednoduchými liniemi.

 

Hledáte designové svítidlo, které ozvláštní každou místnost? Několik samostatně zavěšených žárovek LED poskytuje prostoru praktické světlo a zároveň působí zajímavě. Navíc jsou úsporné, dobré pro životní prostředí a mají dlouhou životnost. Skvěle vám posvítí na jídelní stůl i kuchyňský pult.

Retro v záři reflektorů

Nepřehlédnutelná stojací lampa se stane dominantou celého pokoje, a bude tak plnit nejen praktickou funkci, ale i tu estetickou. Robustní reflektory s nádechem retra sluší hlavně industriálním interiérům, kterým dodají šmrnc.

Netradiční materiály a ruční práce

Originální, osobité i designové. Takové je osvětlení, které vzniká pod taktovkou ateliéru MojeLampa. Najdete tady ty pravé kousky nejen domů, ale třeba i na chalupu. Všechny lampy jsou navíc vyráběny ručně a z materiálů, jako jsou kamenina, mosaz, dřevo a samozřejmě české sklo. Kombinace precizní ruční práce a kvalitních materiálů tvoří jedinečné designové osvětlení, které vydrží věčně.

Malé lampy ve velkém stylu

Máte slabost pro minimalismus a špičkový design? Vsaďte na atypické tvary a netradiční zpracování, které obzvlášť sluší moderním interiérům. Když přijde na dokonale osvícený domov, záleží i na maličkostech. Vedle lustrů a velkých lamp by vám proto v místnosti neměla chybět ani menší svítidla. Stolní lampy jsou designovým krasavcem, ze kterého přes den nespustíte oči, a večer navodí tu správnou atmosféru. Nápaditý design zalichotí prázdné komodě i nočnímu stolku.

 

Neotřelý design se špetkou elegance tvoří v interiéru dokonalou dvojici. Decentní a zároveň nepřehlédnutelné lampy vyšperkují každý prázdný kout v ložnici, obýváku i chodbě. Přes den vám takové osvětlení zkrášlí domov, večer pak na stěny hází dekorativní stíny.

(partnerský článek)