Začal nám podzim, děti míří do školy a tak se myslím více než hodí představit vám dnes v článku práci naší loňské absolventky Pavly Zlatohlávkové, která navrhla i zrealizovala pokojíček pro kluka na téma populární hry Minecraft.

Návrh se Pavle moc povedl, jak co se týče designového řešení tak i grafického zpracování samotného dokumentu. Ocenila jsem i výkresy s výmalbou a tapetováním – a samozřejmě výkresy nábytku na míru. Podle takové podrobné dokumentace je už pak realizace hračka :-).

Pokoj samotný je dobře vyřešený, jak po ergonomické stránce, tak z hlediska splnění požadavků klienta. Je tam spousta úložných prostor a je to chytře vymyšleno – včetně detailů jako je věšák na oblečení nebo zrcadlo uvnitř skříně…

Líbí se mi i doplňky ve stylu Minecraft, super je ta nálepka na skříni – je to vtipné :-). Je vidět, že přání dětí se dá v pokojíčku ztvárnit decentně a navíc ve formě snadno obměnitelné dekorace.

Já myslím, že malý “klient” Gabriel je z pokojíčku nadšený.

Návrh je ovšem jedna věc. Navrhujeme ale proto, aby se dílo také zrealizovalo – a to se Pavle povedlo, včetně profesionálního nafocení hotového pokoje. A to je ten nejlepší start do začátku praxe!!! Potencionálního klienta totiž mnohem více přesvědčíte hotovým dílem, než sebelepší vizualizací.

Nezbývá tedy než gratulovat. A držíme Pavle palce do dalších projektů!

Pavlu najdete na Facebooku.

Profesionální fotografie pokojíčku: Barbora Grünwaldová

Pro zvětšení fotek a projektu klikněte na jednotlivé galerie: