UPDATE: Výběrové řízení je pro rok 2019 u konce a máme už vybranou stipendistku. Rozhodování bylo těžké, přišlo nám 19 žádostí. Pokud Vás zajímá, jak to probíhalo, koho jsme nakonec vybraly a proč, podívejte se na video na náš Instagram do IGTV nebo do zvýrazněného příběhu s názvem Zákulisí školy

Vždycky jsem chtěla, aby si lidé v mé škole plnili své sny. A spousta mých studentů to také udělala. Ale často dostávám i emaily od lidí, kteří žijí designem, je to jejich srdeční záležitost, ale do kurzu v současné situaci nemohou investovat. Možná je to jen přechodná situace – pokud máte nějaký sen, vždycky se dá najít cesta, jak si sen splnit.

Ale možná, že jste někdo, kdo je opravdu v takové životní situaci, kdy si absolvování kurzu nemůže dovolit. A nevypadá to růžově ani v blízké budoucnosti. Možná, že jste v životě neměli dost štěstí…  A přitom cítíte, že je navrhování interiérů vaším životním posláním – že musíte pomáhat lidem lépe bydlet.

Jestli je někde někdo, kdo má obrovský talent, nadšení a lásku pro interiéry a je jeho posláním pomáhat lidem mít krásně zařízené domovy – ale jediné, co mu brání, je nedostatek financí na absolvování kurzu – byla by škoda ochudit svět o takový talent a schopnost zlepšovat lidem život prostřednictvím bydlení. Myslím, že je mojí povinností takovému člověku pomoct :-)

Proto jsem se rozhodla, že na kurz Základy interiérového designu, který bude startovat v září 2019 věnuji jednomu studentovi nebo studentce plné stipendium. Nebude muset platit kurzovné.

Co musíte udělat pro to, abyste stipendium získali? 

  1. Vyplňte tento online dotazník
  2. Pošlete na náš email několik ukázek své dosavadní práce. Můžou to být fotky interiérů, naaranžovaných dekorací, kresby, skicy, vaše vlastní návrhy, moodboardy – cokoli, na co jste pyšní a co ukazuje váš talent.
  3. Natočte krátké video – stačí dlouhé do 3 minut. Nic složitého – můžete video natočit třeba na telefon. Ve videu nám řekněte, proč toužíte po tom, absolvovat náš kurz a co plánujete dělat po jeho absolvování. Video pošlete na náš email (info@janapekna.cz) přes server https://www.uschovna.cz

Nejpozdější termín pro zaslání všech podkladů je 20. června. 

Všechny došlé žádosti pečlivě posoudíme s mým týmem a vybereme jednoho uchazeče, který stipendium získá. Výsledek oznámíme tady na blogu pod tímto příspěvkem.

Hodně štěstí! :-)

P.S. Všechny informace a materiály, které nám zašlete v souvislosti se získáním stipendia budeme považovat za důvěrné a nakládat s nimi podle našich Zásad ochrany osobních údajů.