Zítra chodí Mikuláš a my pro vás máme soutěž! Pokud mě sledujete déle, víte, že každý rok před Vánoci mám pro vás ke stažení dárek – plánovač na další rok. Letos je to ale něco mnohem lepšího :-). Já sama miluju všechny možné diáře a zápisníky, ale žádný doteď neměl všechno, co potřebuji. Zapisovat si sny, cíle a nápady, dovolené, aktivity dětí, důležité události a milníky v podnikání během roku, běžná denní rutina… Musela jsem mít vždy několik různých notýsků, diář papírový i elektronický… Navíc moje cesta podnikáním je z velké míry o osobním rozvoji, a to chce také někam zapisovat. A také se řídím ženskou cykličností… A navíc potřebuji někde uchovávat papírky, poznámky, vzorky… Není toho málo…

Takže si asi dovedete představit, jak mě nadchly diáře, které vymyslela Gábina – naše absolventka, která se úspěšně živí jako designérka a diář si navrhla sobě na míru. Přečtěte si, co sama Gábina říká o tom, jak diáře vznikly:

Když jsem po mateřské dovolené začala podnikat jako interiérová designérka (k čemuž mi pomohl on-line kurz Jany Pěkné), přestal mi stačit nástěnný rodinný plánovač a začala jsem hledat vhodný diář. V předchozích zaměstnáních jsem používala stolní kalendář, který mi vyhovoval, a začala jsem přemýšlet, jak to zkombinovat. Tak vznikla myšlenka prvního stolního kalendáře a diáře v jednom.

Měla jsem i spoustu dalších požadavků: že diář musí být datovaný (včetně všech důležitých svátků a významných dnů a třeba i fází měsíce – abych nikde nemusela nic hledat), musí obsahovat listy pro plánování chodu rodiny, rozvrhy hodin, listy pro evidenci výdajů, zhodnocení roku, mapy pro plánování dovolených, cest a výletů a spoustu dalších doplňkových listů (abych vše měla prakticky na jednom místě).

 Potřebovala jsem lineární kalendárium (měsíční i týdenní) – kde bych mohla zapisovat plán postupu jednotlivých prací (například při rekonstrukci) a vidět zároveň celý současný i nadcházející měsíc.

 A v neposlední řadě jsem nutně potřebovala dostatečně velkou průhlednou kapsu, kam se vejde přeložená A4 a hlavně všechny ty vzorky (látek, tapet) a barevnice, které s sebou stále nosím. Protože není nic horšího, než když náhodou narazíte na úžasný polštářek, ale zrovna nemáte po ruce vzorek podlahy, odstín výmalby a kousek tapety k porovnání, jestli to bude ladit (aby dokonale fungoval koncept navrhovaného interiéru).

 Protože jsem ale zároveň hledala cestu k sobě – chtěla jsem, aby diář mohl sloužit i jako osobní deník (třeba na zapisování myšlenek dne, nápadů, fází ženského cyklu nebo deníku vděčnosti). Samozřejmě jsem ale chtěla, aby tato část „dovnitř“ v případě potřeby mohla zůstat skrytá oku klienta (což umožní kroužková vazba).

 A tak vznikl unikátní diář Mocer – Moje cesta rokem. Věřím, že pomůže v podnikání, organizování chodu rodiny a cestě k harmonii i ostatním ženám, nejen designérkám.

2 Mocer pro designérky2

3 Mocer příklad vyplnění1

4 Mocer roční projekt

 

 


Prostě, diář má vše, co si jen můžete přát :-). Chcete ho vyhrát?

Máme pro Vás 3 diáře týdenní stolní v hodnotě 399 Kč a 1 nástěnný měsíční v hodnotě 299 Kč. Vyhrát tedy můžou 4 z vás. Důkladně si diáře můžete prohlédnout na www.mocer.cz. Jsou tedy určené primárně ženám, ale pokud chce nějaký muž soutěžit o diář pro svou drahou polovičku, jen do toho :-)

A co musíte pro výhru udělat?

  1. Sledujte Gábinu a její diáře na Facebooku a/nebo na Instagramu
  2. Napište nám do komentářů tady pod článek, jaký je váš sen a cíl pro rok 2019 a co pro jeho dosažení konkrétně uděláte za kroky.

Z komentářů, které budou splňovat všechny podmínky, vylosujeme 4 výherce a to už tuto adventní neděli 9. prosince v 18,00 v živém vysílání na našem Facebooku.

Držíme palce!


P.S. Až do 7.12. máme otevřen vstup do našeho designérského klubu. A v prosinci s v klubu můžete – kromě školení SketchUpu – užít i plánovací workshop, kde si naplánujete celý rok 2019 – abyste si splnili všechny sny a cíle. Připojte se k nám!