Letí to neuvěřitelně, Vánoce jsou za dveřmi a tak mi dovolte, jako každý rok, Vám všem na tomto místě moc poděkovat za Vaši přízeň, za Vaše krásné a milé komentáře, za to, že mě inspirujete a motivujete k pokračování v mé práci.

Rok 2018 byl pro naší školu hodně významný, protože jsme spustili náš klub, který jak víte, jsem chtěla spustit už dávno… Věřím, že všem členům se v klubu líbí a těším se s nimi, i s těmi, kteří se teprve připojí, na společnou cestu rokem 2019. Budeme vám dál přinášet novinky a informace z oboru a budeme vám pomáhat k úspěchu v podnikání v interiérovém designu.

A samozřejmě se můžete těšit i příští rok na pravidelné články tady na blogu a na naše kurzy. A připojte se také do naší facebookové skupiny, kde už pomalu vzniká skvělá komunita a můžete se tam na cokoli zeptat a nebo se podělit o svoje úspěchy nebo jen čerpat informace a inspiraci :-).

Moc ráda bych tady také poděkovala mému skvělému týmu, Lence a Katce, bez kterých si už naší školu nedovedu vůbec představit a které jsou obě mými pravými rukami  :-).

A my jdeme odpočívat a připravovat se na další rok s Vámi… Náš blog si dá teď vánoční pauzu a sejdeme se zde zase v lednu 2019. Kdybysme vám ale chyběli, mrkněte občas na náš Instagram…

Přeji vám krásné prožití vánočních svátků, hodně pohody a krásných chvilek s rodinou a přáteli. A do nového roku hodně elánu, nápadů, motivace a píle, aby se Vám splnily všechny sny a cíle!

Na shledanou v novém roce!

 

 

 

 

P.S. Napadají vás jakákoli témata, náměty na články a podobně, která byste chtěli v příštím roce probrat? Napište mi do komentářů nebo na mail! Děkuji :-)

P.P.S. Nevyhráli jste minulý týden diář (nejen) pro designérky značky Mocer? Do 15. 12. můžete na jeho nákup využít slevu 15%. V objednávce na www.mocer.cz uveďte kód JANAPEKNA15

 

Tato stránka používá cookies v souladu s Podmínkami ochrany osobních údajů. Pokračováním s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close