Dnes je pro naší školu velký den. Otevíráme po půlročních přípravách náš online Designérský klub. O co vlastně jde a proč jsme klub vytvořili? To se dočtete na následujících řádcích. 

Vytvořit klub bylo mým snem už hodně dlouho, ale ta myšlenka spíš jen tak občas vyplula na hladinu. Ten hlavní impuls vzešel až od vás, studentů, absolventů a čtenářů. Protože jste sami řekli, že něco takového byste chtěli.  A to jsem potřebovala vědět.  Takže jsem se pustila do práce.

Chtěla jsem, aby klub byl místem, kde se budete moci pravidelně vzdělávat v oboru interiérů – protože vzdělávat se je potřeba neustále, jsou nové trendy, materiály, pořád je co se učit. Takže takový “institut celoživotního vzdělávání” :-). A samozřejmě, jak jinak u nás, vše je online a můžete zůstat v pohodlí domova.

A druhá věc byla, že jak víte, snažím se vás podporovat i v úspěšném podnikání. Jenže jedna věc je jednorázový kurz, po kterém za chvíli zase opadne motivace a nadšení pro věc a něco jiného pravidelná dávka inspirace a motivace, pravidelné nakopnutí a posouvání se vpřed. I proto je klub skvělým nástrojem.

V neposlední řadě bude, jak doufám, klub i místem, kde se setkáte s ostatními kolegy a interiérovými nadšenci, navážete přátelství nebo i spolupráci, prostě, nebudete na to sami

Klub bude fungovat na měsíční bázi – každý měsíc budou na týden dveře klubu otevřené, abyste mohli vstoupit, a v následujících třech týdnech pak probíhá program – přednášky, videa, PDF ke stažení, konzultační hodiny… Máme toho v plánu hodně :-)

Vybudovat celou platformu pro klub – to byla cesta hodně zajímavá, mírně klikatá… Ale nakonec se snad podařilo. Posuďte sami. 

Všechno bych ale určitě nezvládla připravit a zorganizovat sama. Takže bych na tomto místě ráda poděkovala hlavně Katce, ale i Tomášovi a Lence, bez kterých byste teď neměli možnost spojit se s námi a ostatními pod střechou našeho klubu. Díky!

Tak už víte to nejdůležitější – tak tedy vítejte, doufám, že se vám bude v klubu líbit! Tady najdete všechny informace a přihlášku.