Je tu konec školního roku, vysvědčení se blíží a i v naší škole se chystáme na prázdniny. A to znamená, že ani na blogu přes léto nenajdete nové články. Ale než se rozloučíme, tak pro vás mám ještě jednu podařenou práci naší absolventky, která si na vysvědčení rozhodně zaslouží jedničku :-)

Jana Kotoučová navrhla obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. S nevhodně umístěnou sedačkou si majitelé nevěděli rady. Celý prostor byl neútulný, nedostatečné bylo i osvětlení…

Já osobně velmi oceňuji originální nápady jako je nové originální zábradlí u schodiště a výborná je  taky skříňka s prostorem na dřevo.  Nejen že to je praktické, ale bude to vypadat krásně :-) Nádherné jsou i doplňky, včetně polštářků a květináčů od Marka Obadala… Taky výběr svítidel je super.

Prezentace finale.004

Prezentace finale.005

Prezentace finale.006

Každou práci v kurzu musí studenti obhájit a i u této práce jsem měla několik dotazů a připomínek. Prvním z nich bylo osvětlení v kuchyňské části, které se mi zdá nedostatečné – nad linkou žádný světelný zdroj není a tak bych doporučila přidat více stropních svítidel nebo jinak osvětlení nad pracovní plochou vyřešit.  Ve vizualizaci je také trouba s mikrovlnkou umístěna příliš vysoko, sice to takto zarovnané vypadá dobře, ale z praktických důvodů by trouba měla byt cca o třetinu posunuta níže. Jinak by při vyndavání horkých věcí z mikrovlnky hrozilo např. opaření…

Prezentace finale.007

Prezentace finale.008

Prezentace finale.011

Prezentace finale.014

Projekt je před realizací a tak věřím, že se s námi Jana poté podělí i o fotky hotového interiéru.

No a pokud se chcete pustit do studia interiérového designu také, tak mám pro vás dobrou zprávu. Už teď se můžete přihlašovat na kurz, který začíná 3. září. Tady najdete všechny informace a přihlášku.

Užijte si krásné prázdniny a těším se na vás tady na blogu zase v září!