Nevím jak vy, ale já poslední dobou stále více sleduji na internetu videa. Dokonce už ani Pinterest není, co býval :-). Takže se s vámi dnes chci podělit o dva tipy na kanály, které jsou o interiérech a nebo o podnikání v interiérech, a které rozhodně stojí za to sledovat!

  1. Robeson Design. Rebecca Robeson je americká interiérová designérka, která naprosto ovládla Youtube. Ukazuje svoje návrhy – před a po, radí jak si něco sám vyrobit, každý rok má celou sérii videí o vánočním dekorování… Titul “nejsledovanější interiérový designér na Youtube” si určitě zaslouží. A pozor, nejenom že je inspirativní podívat se, jak se zařizují interiéry v Americe, ale inspirativní je hlavně to, že Rebecca díky tomu získala obrovskou popularitu a je velmi známá. A u nás? Dělá někdo něco podobného? Třeba ne v tak bombastickém stylu, ale videa stále více a více vládnou internetu a jestli chcete oslovit potencionální klienty, je to skvělý způsob! Jen počítejte, že to stojí čas a námahu. A taky je nutná pravidelnost a trpělivost. Ani Řím ani Youtube kanál nebyly vybudovány za den :-).
  2.  

  3. Karin Bohn je interiérová designérka z Kanady a objevila jsem ji teprve nedávno. Ale nemůžu se od jejích videí odtrhnout! I když Karin také ukazuje interiéry (zejména má jednu sérii videí o zařizování vlastního domu), tak její videa jsou hlavně o businessu. Ukazuje, jak vede svoje studio, jak to funguje s klienty, radí, jak vybudovat úspěšnou firmu. Kdybych dneska začínala a chtěla vybudovat úspěšné studio, tak Karin by byla můj vzor!

Samozřejmě, chce to umět trochu anglicky, abyste se hlavně u Karin něčemu přiučili. Ale aspoň si můžete na Youtube zapnout titulky:

  • Klepnete pod videem na ikonku “titulky”. Tím je zapnete, ale budou v angličtině.
  • Klepnete na nastavení (zubaté kolečko) a znovu na Titulky, Automatický překlad a vyberete češtinu.

Máte vy nějaký oblíbený kanál, který sledujtete? Podělte se o něj v komentářích!