Vítám vás po prázdninách zase tady na blogu! Podzim je tradičně pro nás interiérové designéry krásným obdobím, protože se koná velká spousta zajímavých akcí. Připravila jsem proto pro vás přehled, co byste si rozhodně neměli nechat uniknout. Takže kalendář do ruky a začněte plánovat!

7. – 9.9. Veletrh FOR DECOR & HOME, Praha, Výstaviště Letňany

Tenhle veletrh je zaměřený opravdu na podnikatele a obchody z oboru, ne na veřejnost. Ale inspiraci si tam najde každý – podzimní akce je samozřejmě plná vánočních trendů! Loni to bylo super – zvlášť právě sekce s vánočními trendy, profesionálně zpracovaná floristy a dekoratéry.

Tohle jste mimo jiné mohli vidět loni:

fordecor

www.fordecor.cz

 

19.9. – 23.9.  FOR ARCH, Praha, Výstaviště Letňany

Veletrh se vším okolo stavby.

www.forarch.cz

 

5. – 8.10. FOR INTERIOR, Praha, Výstaviště Letňany

Tradiční a asi nejdůležitější veletrh týkající se interiérů. Nenechte si ujít doprovodný program – často tam bývají zajímavé přednášky. Většinou zdarma – musíte se registrovat předem na webu. Zajímavá určitě bude přednáška o Well-being v interiéru.

www.forinterior.cz

 

30.9. – 1.10. DEN ARCHITEKTURY, celá ČR

V mnoha městech po celé republice můžete s architekty zdarma projít zajímavá místa a stavby.

www.denarchitektury.cz

 

9.11. INTERIÉRY 2017, Volyně

Odborný seminář na Vyšší odborné škole ve Volyni jsem loni navštívila poprvé a vřele doporučuji, doufám, že se tam s Vámi letos potkám :-). Letošní téma je “Myslete jinak” a můžete se těšit na zajímavé přednášky z oboru interiérů, kontakty a networking s firmami i dalšími kolegy z oboru a letos i dárek – každý účastník dostane krabici se vzorky materiálů pro interiér!!!

 www.interiery2000.cz

 

26. – 30.10. DESIGNBLOK

Designblok se letos bude konat už potřetí na výstavišti v Holešovicích – už se tam zřejmě zabydlel a po prvotním lehkém rozčarování z prostoru se myslím loni velmi povedl, jsem zvědavá na letošek! Tématem je jídlo – pro tělo i duši  – a vizuál v podobě dortové bitvy mě dost pobavil :-)

designblok

www.designblok.cz

 

20. – 26.11. CZECH DESIGN WEEK

Přehlídka české i zahraniční nezávislé autorské tvorby.

www.czechdesignweek.cz

 

24. – 26.11 MEAT DESIGN OSTRAVA

Prodejní přehlídka autorské tvorby českého, slovenského a polského produktového designu. Letos už potřetí.

www.meatdesign.cz

 

Tak kam vyrazíte?