Včera jsme virutálně navštívili 3 velké obchody a jeden e-shop a podívali se na jejich nabídku vánočních dekorací. Dnes pro vás mám dalších 6 obchodů:
Pokud máte rádi klasické vánoce s bohatě zdobenými ozdobami a elegantními dekoracemi, určitě se zastavte v Almi Decor. Bohužel nemají české webové stránky, ale v Praze je najdete v OC Palladium, měli by být i v Brně a v Ostravě (utajenější firmu jsem tedy opravdu neviděla :-). Pokud víte, kde prodejny najít, prosím napište do komentářů!). Každopádně se ale podívejte na video, které mluví za vše:
Nebo se podívejte na online katalog.
Kamenný obchod i e-shop se značkami jako Green Gate a Lisbeth Dahl. Koupíte zde vánoční ozdoby, svícny a lucerny, ale třeba i originální papírové ubrousky. Pokud si chcete prohlédnout celou kolekci Green Gate, zde je katalog.
Mimochodem, tohle je moje představa dokonalého textilu do zimního interiéru :-)
Tchibo asi mělo být zařazeno do včerejšího článku mezi „velké“ obchody, ale zapomněla jsem na něj a byla by to škoda, protože mají opravdu krásné vánoční dekorace! Mrkněte také na zimní kolekci doplňků. A pokud potřebujete nějaké nové formičky nebo dózy na cukroví, najdete je zde.

4. Sia
Krásné dekorace vyrábí take firma Sia (úžasné jsou mimo jiné jejich umělé květiny, které jsou k nerozeznání od pravých. Přímo obchod tu nemají, ale výrobky koupíte například v Habitatu.

5. Nordic Day
Pokud milujete severský styl, střídmou barevnost, minimalismus a eleganci, pak bude tento e-shop pro vás tím pravým.

6. Westwing
Pokud ještě neznáte tento nákupní klub, kde se vše točí kolem bydlení, tak doporučuji. Kampaně jsou krátké, ale nabídka i ceny bývají neodolatelné. 6. prosince začíná kampaň s vánočními dekoracemi. Jsem sama zvědavá, co v kampani bude – ochutnávka vypadá slibně :-)