Krásný den!

Těšíte se na Halloween? Pokud jste z tábora odpůrců tohoto svátku, dál už nečtěte :-). V opačném případě Vás zvu k sobě domů, kde jsem naaranžovala pár dekorací. Na Halloween k nám vždycky přijde spousta kamarádů a skvěle si to užíváme. Jak je to u nás s Halloweenem jsem tu na blogu už psala v roce 2012. Pokud vás tento svátek také baví, snad vás moje dekorace inspirují.

Inspirací mi byl Pinterest – konkrétně lékárenské nálepky s názvy různých jedů ve viktoriánském stylu si můžete stáhnout zde (já jsem po vytištění ještě papír pokapala silnou kávou, díky které papír vypadá staře) a černobílé obázky k zarámování nebo jen tak pověšení na zeď (lebka, netopýr a další) můžete stáhnout zde
Vonné svíčky (vonící krásně po čokoládě) ve hnědých broušených skleničkách jsou z F&F Home, stejně jako zlatý rámeček.

Skleničku od jogurtu jsem ozdobila technikou zlacení pomocí zlatých plátků (prodávají se i další kovy – stříbrná, měděná…  Koupíte třeba zde). Se zapálenou svíčkou vypadá úžasně.

Tuhle lucernu z Bella Rose mám ráda. Málokdy v ní jsou svíčky, většinou nějaké dekorace nebo mé oblíbené sukulenty. A tentokrát mech, dubová větvička, kyanid a zlatý svícen :-).

Starý bambusový talíž z IKEA jsem natřela na černo ta také ozdobila zlatými plátky. Schválně jsem nechala škrábance a nedokonalosti. Zlatá peříčka jsou koupená u Stoklasy. Ale můžete určitě pozlatit jakákoli pírka, která máte k dispozici. A nemůže chybět můj oblíbený mech…

Užijte si krásně strašidelný Halloween!
P.S. Další inspiraci najdete na mém Pinterestu