Dnes je 1. máj. Lásky čas… A já mám pro vás dárek! Právě na dnešní den hodí soutěž o krásnou knížku Denisy Bartošové Láska prochází kuchyní.

V knize najdete desítky nápadů na úžasné jedlé dárky – pro maminku, kamarádku, děti, manžela i pro domácí mazlíčky. Podle receptu dárek snadno připravíte a podle návodu dokonce originálně zabalíte. Součástí knížky jsou i šablony k vystřižení, takže ozdobení dárku je opravdu hračka.

A co musíte pro výhru udělat? Stačí okomentovat tento příspěvek, dát Like mé stránce na Facebooku nebo o soutěži napsat na Twitter. Čím více možností zvolíte, tím více šancí na výhru máte. Zvolte jeden, nebo všechny :-)

Soutěž končí a 2 výherci knihy, každé v hodnotě 499 Kč,  budou vyhlášeni 7. května. Hodně štěstí!

Do soutěže se zapojíte prostřednictvím formuláře níže, zvolte, jakou formou se chcete zúčastnit, můžete vybrat postupně i více možností. Like na Facebooku platí jako 2 vstupy do slosování, ostatní jako 1 vstup.

1) nejprve se ve formuláři přihlašte – buď pomocí svého facebooku nebo napište své jméno a e-mail. Na tento e-mail nebo facebookový profil dostanete případné info o výhře
2) zvolte způsob účasti
– „Easy entry for iDesigner fans on Facebook“ – pokud jste již mými fanoušky na Facebooku, stačí vložit vaše jméno z facebooku a potvrdit zeleným tlačítkem, pokud ne, nejprve dejte mé stránce Like :-)
– „Leave a Blog Post Comment“ – napište klasicky komentář pod příspěvek – ,komu byste rádi věnovali jedlý dárek a proč? Ve formuláři pak zaškrtněte „I Commented“
– „Tweet About the Giveaway“ –  napište na svůj Twitter a url adresu vašeho tweetu vložte do formuláře

a Rafflecopter giveaway

P.S. Zaujal vás můj Praktický seminář o zařizování bydlení, ale nechce se vám jezdit na seminář do Prahy? Připravila jsem novinku – CELODENNÍ SEMINÁŘ ONLINE. Zůstanete v pohodlí domova, ušetříte 1 150 Kč a ještě můžete seminář sledovat spolu s kamarádkami! Více si přečtětěte zde.