Předsevzetí jako taková si nedávám. Ale letos jsem se inspirovala a rozhodla se trošku plánovat a motivovat se podle série příspěvku na blogu Christiny Grave. Christina je fotografka a když přečtete její blog, zjistíte, že to taky vždycky neměla jednoduché. Ale dokázala si zařídit svůj vlastní úspěšný business a žije život, jaký jí baví. A už jenom to je motivační :-). Sérii „Setting your 2013 goals„začala sice už dávno před Vánoci – každý den jeden krok, ale nikdy není pozdě, že ano? Já jsem si vybrala z mnoha třeba jen několik bodů k zamyšlení a plánování – i když začnete teď a projdete všech 24 kroků – každý zabere tak 15 – 20 minut denně – budete na konci ledna mít skvělý základ pro úžasný rok 2013 :-)

Nejdřív si ujasníte, co bylo na minulém roku úžasné, a co třeba zas až tak ne a co byste chtěli změnit.  Zkusíte si taky zbavit se špatných myšlenek, lítosti nebo zlosti. Nejzábavnější kroky pro mě byly 4 – 6, kdy si najdete obrázky a citáty, které vás inspirují a vytvoříte si „motivační nástěnku“. Moje bude vypadat asi takto (musím ještě obrázky vytisknout a dát na opravdovou nástěnku):

Asi nejdůležitější je si vlastně uvědomit, kde jste a čeho byste chtěli dosáhnout. Jak říká citát na Christiny blogu: „Když nevíte kam jdete, skončíte pravděpodobně někde jinde.“ V sérii najdete i témata  financí, rozvoje kreativity, „úklidu“ v životě, plánování a organizování a super zábavný je taky den, kdy si máte „naplánovat svůj naprosto ideální, vysněný den“.

Tak jestli jsem vás inspirovala, tak se podívejte na celou sérii a jestli nevládnete angličtinou, použijte google překladač, stojí to za to!

Co vy? Máte své plány a cíle na rok 2013?