Značku Sia už znám dlouho, vždycky mě fascinovaly jejich úžasné umělé květiny, které si nic nezadají s živými. Značku Sia Home Fashion v 50. letech minulého století založila Sonja Ingegerd Anderson. Z původní domácí výroby květin z papíru se postupně  rozvinula úspěšná mezinárodní  firma produkující nejen nádherné hedvábné květiny, ale také vlastní kolekce nábytku, bytových dekorací a designových doplňků.

Nedávno se ke mně dostaly fotografie z aktuální zimní a vánoční kolekce, tak se můžete podívat:

Vánoční kolekce pro tento rok byla inspirována hned třemi barvami.  Trendy a barvy letošních Vánoc jsou stále tradiční červená – Cocoon Christmas, elegantní stříbrná – Poetic Nature a stále oblíbenější fialová – Glam Couture. 
Červená – Cocoon Christmas – inspirace pochází ze skandinávských zemí a tamního folkloru, kdy děti věší punčochy na krbovou římsu a nedočkavě vyčkávají, až se zaplní dárky.
Stříbrná – Poetic Nature – stále elegantní a líbivá barva, která se lehce kombinuje s kteroukoliv jinou, která nás právě baví. Nejlépe však vynikne s bílou a zlatou. Stříbrné ozdoby a dekorace vás přenesou do zasněžené krajiny plné stromů, osvětlených chalup a domů a hrajících si dětí. Vše kolem se třpytí a leskne. 
Fialová – Glam Couture – vnáší do interiéru jiskru a nádech něčeho nového a neobvyklého. Kombinace bordó, červené a fialové je opravdu bohatá a luxusní.  Na efektu přidávají jemné flitry a krystaly.
Celou kolekci doplňují květiny ve stylu Haute Couture.
Výrobky firmy Sia u nás koupíte třeba v prodejnách Home Art nebo na www.luxurytable.cz 
Mě se moc líbí ta fialová varianta. Co vám?