Objednávka kurzu: Navrhování kuchyní

Gratuluji k Vašemu rozhodnutí přihlásit se do kurzu  Navrhování kuchyní!

Vyplňte prosím níže Vaši závaznou objednávku, která slouží zároveň jako přihláška do kurzu. Po odeslání formuláře dostanete na Váš email potvrzení a údaje k platbě.

Přečtěte si prosím před odesláním objednávky Všeobecné obchodní podmínky. Na tento kurz platí speciální lhůta pro vrácení peněz – 8 dnů od zahájení kurzu.

Upozornění: Certifikát je dokladem o úspěšném absolvování kurzu. Bude tedy vystaven jen tomu, kdo splní požadavky na úspěšné ukončení kurzu – tedy odevzdá a obhájí závěrečný projekt a splní závěrečný test alespoň na 80%. Vyhrazuji si právo certifikát neudělit, pokud student nesplní tyto požadavky.

Upozornění pro zájemce ze Slovenska: Kurz můžete absolvovat ze Slovenska pouze  jako soukromá osoba, resp. fyzická osoba – nepodnikající. Pokud ohledně toho máte jakékoli dotazy, raději mi prosím napište před odesláním objednávky.
CENA KURZU ČINÍ 260 EUR.
Platbu za kurz provedete převodem na můj účet u slovenské FIO banky, tedy jako normální domácí platbu, zcela bez poplatků za mezinárodní převod. Číslo účtu pro platby ze Slovenska najdete na faktuře. Nepoužívejte údaje pro mezinárodní převod (IBAN, SWIFT atd.). 

Přihlašujete se na termín od 6. listopadu 2017. Zde vyplňte Vaši závaznou objednávku kurzu: