KURZ NAVRHOVÁNÍ KUCHYNÍ – PRO INTERIÉROVÉ DESIGNÉRY 2023

Kuchyně jsou velmi komplexní záležitostí a také velkou investicí v každém interiéru. Mnozí se proto navrhování kuchyní trošku bojí.

Tento kurz vám dá sebedůvěru a po absolvování dokážete navrhnout svým klientům kuchyň nejen krásnou, ale hlavně funkční.

 

O ČEM JE KURZ?

Kurz obsahuje všechny potřebné informace o zařizování kuchyní a navíc speciální webinář určený interiérovým designérům (tipy z praxe, výkresová dokumentace a kalkulace, spolupráce s dodavateli, spolupráce s klientem, marketing… – viz výpis témat níže)

Tento kurz v naší škole pořádáme od roku 2017 a má mnoho spokojených absolventů.

KURZ JE URČENÝ

 • začínajícím interiérovým designérům, aby měli pevnou půdu pod nohama a veškeré potřebné znalosti pro poskytování kvalitních služeb svým klientům v oblasti kuchyní
 • designérům, kteří se tak trochu bojí navrhování kuchyní, neorientují se v sortimentu a chtějí se dozvědět informace z praxe

ABSOLVENT BUDE UMĚT

 • navrhnout kuchyň tak, aby vyhovovala všem ergonomickým nárokům a využila maximálně daný prostor
 • vybrat materiály a zdůvodnit svou volbu z hlediska praktického i estetického.
 • připravit podklady pro truhláře nebo pro spolupráci s kuchyňským studiem
 • vyvarovat se chyb při navrhování kuchyní

JAK KURZ BUDE PROBÍHAT

 • kurz trvá 5 týdnů
 • každý týden vás čeká živý webinář s lektorkou
 • První tři webináře probereme veškerou teorii
 • Čtvrtý webinář bude prostor na vaše konkrétní otázky
 • Pátý webinář se bude zabývat praxí profesionálního designéra, spolupráce s klientem, výkresovou dokumentací a dalšími tipy z praxe
 • Můžete se kdykoli ptát formou komentářů nebo emailem

DATA WEBINÁŘŮ

31. května

7. června

14. června

21. června

28. června

vždy v 18:00.

Pokud se nemůžete zúčastnit webináře, nevadí. Záznamy najdete ve studentské sekci a přístup k celému kurzu máte po dobu 12 měsíců od zakoupení. 

Kurz pro designéry je zakončen vědomostním testem, po jehož úspěšném absolvování obdržíte certifikát.

O kurzu

ONLINE KURZ

 

Lektor: Iva Bastlová

Forma studia: Online kurz – živé webináře s lektorkou, 1 rok přístup k záznamům a dalším materiálům, konzultace – viz popis kurzu

Vstupní požadavky: žádné

Zakončení kurzu: Test

Certifikát: Ano, při splnění testu

KDO VÁS BUDE UČIT?

Iva Bastlová

Iva Bastlová

interiérová designérka

Iva se navrhováním kuchyní zabývala již v Brik Interiér studiu v roce 2002. Za svou téměř 20ti letou praxi navrhla řadu interiérů včetně kuchyní, které byly pod jejím dozorem realizovány. Kuchyně jsou její srdeční záležitost :).

V současné době stále navrhuje interiéry na míru, mimo to se také věnuje produktovému designu určenému do interiérů (dveře, tapety, kolekce nábytku, solitéry…). Mezi její další aktivity patří organizování seminářů, doprovodných programů, přednášení na různých akcích, publikování v odborných médiích. Zároveň vydává jediný český odborný magazín pro interiérové designéry a architekty s názvem INTERIÉRY. 

Iva absolvovala obor Tvorba navrhování interiérů a nábytku na VOŠ Volyně a obor Konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva na Technické univerzitě ve Zvolenu. Je členka Klastru českých nábytkářů a České ergonomické společnosti a také autorizační osobou pro provádění zkoušky profesní kvalifikace „interiérový poradce“.

Více o Ivě najdete na www.ivabastlova.cz

Nestihli jste živý běh kurzu od 31. května 2023? Nevadí. Můžete vše absolvovat i tak, k dispozici jsou záznamy webinářu i veškeré studijní materiály. Kupte kurz kliknutím na tlačítko níže a po zaplacení vám přijdou automatiky přístupy do studentské sekce a můžete se do toho pustit. Nebudete na to úplně sami, budeme vám k dispozici na emailu pro případné dotazy a konzultace. 

Na kurz platí záruka vrácení peněz.Pokud nebudete s obsahem kurzu spokojení, napište nám do 7 dnů od zakoupení a vrátíme vám peníze v plné výši! Bez otázek!

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI KURZU?

 

Paní Iva na mě působí neskutečně pohodovým a nefalšovaným dojmem, okamžitě jsem k ní získala důvěru, pročetla jsem si pár dalších článků – časopisů – vyhledávám si je , vše je psáno a řečeno suprově. Kombinace paní Jany a paní Ivy je postě perfektní. Kurz mi určitě poskytnul hodně důležitých informací ohledně kuchyní, líbí se mi i zkušenosti v oblasti komunikace s klientem, názory a příběhy z konkrétních návrhů a projektů, které jsou pro mne velice důležité a moc za ně děkuji.
Jarka

Nejvíce se mi líbilo, když byly zmíněny případy z praxe. A taky jsem se zorientovala v nabídce firem a materiálů, které jsou na českém trhu, to oceňuji na tomto kurzu nejvíce. Kateřina

Informace, které jsem získala mi ušetří čas s hledáním četby a na internetu. Vzhledem k dokonalému podání paní Ivou Bastlovou jsem získala podrobný přehled, který mně posouvá dále k mému vysněnému cíli interiérového designéra. Ještě jednou moc děkuji Ivě Bastlové za profi přístup a informace. Taktéž děkuji Janě Pěkné za dokonalou organizaci a vše, co pro nás budoucí designéry dělá. Všechny získané informace z obou kurzů jsou informacemi k nezaplacení. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů nejen v práci, ale také v osobním životě. Jsem moc ráda, že jsem měla tuto možnost Vás poznat, alespoň on-line.
Vladimíra

Chtěla bych paní Ivě i Janě poděkovat za skvělý inspirativní kurz, který mi dal spoustu informací a který mě velmi bavil.
 Lucie

Ocenila jsem opravdu online výuku, možnost pokládání dotazů přímo k tématu. Kurz mi rozšířil obzory a získala jsem mnoho užitečných informací.
Lenka

Kurz mi poskytl informace, které jsem si chtěla osvojit nebo nově získat. Cítím se o něco sebevědoměji v oblasti kuchyní, ze kterých jsem měla trochu strach.
Aneta