KURZ NAVRHOVÁNÍ KUCHYNÍ

Kuchyně jsou velmi komplexní záležitostí a také velkou investicí v každém interiéru. Mnozí se proto navrhování kuchyní trošku bojí.

Tento kurz vám dá sebedůvěru a po absolvování dokážete navrhnout kuchyň nejen krásnou, ale hlavně funkční.

 

 

KURZ MÁ DVĚ VARIANTY.

BASIC: Obsahuje všechny potřebné informace o zařizování kuchyní

PROFI: Navíc obsahuje kapitolu určenou interiérovým designérům (tipy z praxe, výkresová dokumentace a kalkulace, spolupráce s dodavateli, spolupráce s klientem, marketing)

Tento kurz v naší škole pořádáme od roku 2017 a má mnoho spokojených absolventů.

KURZ JE URČENÝ

 • začínajícím interiérovým designérům, aby měli pevnou půdu pod nohama a veškeré potřebné znalosti pro poskytování kvalitních služeb svým klientům v oblasti kuchyní
 • designérům, kteří se tak trochu bojí navrhování kuchyní, neorientují se v sortimentu a chtějí se dozvědět informace z praxe
 • nadšeným laikům, pro které je interiérový design koníčkem a chtějí se o kuchyních dozvědět maximum
 • koncovým uživatelům, kteří plánují novou kuchyni a chtějí si ji navrhnout sami

ABSOLVENT BUDE UMĚT

 • navrhnout kuchyň tak, aby vyhovovala všem ergonomickým nárokům a využila maximálně daný prostor
 • vybrat materiály a zdůvodnit svou volbu z hlediska praktického i estetického.
 • připravit podklady pro truhláře nebo pro spolupráci s kuchyňským studiem
 • vyvarovat se chyb při navrhování kuchyní

JAK KURZ BUDE PROBÍHAT

 • Formou samostudia, učíte se kdykoli a kdekoli
 • Možnost dotazů a konzultací ve fóru přímo u kurzu
 • Ke všem materiálům a videím máte doživotní přístup díky online studentské sekci, můžete se k nim vracet kdykoliv
 • Kurz je zakončen vědomostním testem
 • Po úspěšném splnění testu obdrží student certifikát o absolvování

KURZ OBSAHUJE

Ve verzi BASIC 25 videí o celkové délce téměř 4 hodiny.

Ve verzi PROFI navíc další téměř hodinu obsahu  (7 videí).

V obou verzích pak také najdete:

 • pracovní list v PDF s jednotlivými body z kurzu a prostorem pro vaše poznámky ke stažení
 • spoustu doplňujících odkazů na firmy, dodavatele, katalogy, doporučenou literaturu a další zdroje.

O kurzu

ONLINE KURZ

 

Lektor: Iva Bastlová

Forma studia: Samostudium

Vstupní požadavky: žádné

Zakončení kurzu: Test

Certifikát: Ano, při splnění testu

KDO VÁS BUDE UČIT?

Iva Bastlová

Iva Bastlová

interiérová designérka

Iva se navrhováním kuchyní zabývala již v Brik Interiér studiu v roce 2002. Za svou téměř 20ti letou praxi navrhla řadu interiérů včetně kuchyní, které byly pod jejím dozorem realizovány. Kuchyně jsou její srdeční záležitost :).

V současné době stále navrhuje interiéry na míru, mimo to se také věnuje produktovému designu určenému do interiérů (dveře, tapety, kolekce nábytku, solitéry…). Mezi její další aktivity patří organizování seminářů, doprovodných programů, přednášení na různých akcích, publikování v odborných médiích. Zároveň vydává jediný český odborný magazín pro interiérové designéry a architekty s názvem INTERIÉRY. 

Iva absolvovala obor Tvorba navrhování interiérů a nábytku na VOŠ Volyně a obor Konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva na Technické univerzitě ve Zvolenu. Je členka Klastru českých nábytkářů a České ergonomické společnosti a také autorizační osobou pro provádění zkoušky profesní kvalifikace „interiérový poradce“.

Více o Ivě najdete na www.ivabastlova.cz

Členové našeho Online designérského klubu mají SLEVU 2420 KČ NA VERZI PROFI. Slevový kód najdete v členské sekci.

CO ŘÍKAJÍ ABSOLVENTI KURZU?

 

Paní Iva na mě působí neskutečně pohodovým a nefalšovaným dojmem, okamžitě jsem k ní získala důvěru, pročetla jsem si pár dalších článků – časopisů – vyhledávám si je , vše je psáno a řečeno suprově. Kombinace paní Jany a paní Ivy je postě perfektní. Kurz mi určitě poskytnul hodně důležitých informací ohledně kuchyní, líbí se mi i zkušenosti v oblasti komunikace s klientem, názory a příběhy z konkrétních návrhů a projektů, které jsou pro mne velice důležité a moc za ně děkuji.
Jarka

Nejvíce se mi líbilo, když byly zmíněny případy z praxe. A taky jsem se zorientovala v nabídce firem a materiálů, které jsou na českém trhu, to oceňuji na tomto kurzu nejvíce. Kateřina

Informace, které jsem získala mi ušetří čas s hledáním četby a na internetu. Vzhledem k dokonalému podání paní Ivou Bastlovou jsem získala podrobný přehled, který mně posouvá dále k mému vysněnému cíli interiérového designéra. Ještě jednou moc děkuji Ivě Bastlové za profi přístup a informace. Taktéž děkuji Janě Pěkné za dokonalou organizaci a vše, co pro nás budoucí designéry dělá. Všechny získané informace z obou kurzů jsou informacemi k nezaplacení. Děkuji a přeji Vám mnoho úspěchů nejen v práci, ale také v osobním životě. Jsem moc ráda, že jsem měla tuto možnost Vás poznat, alespoň on-line.
Vladimíra

Chtěla bych paní Ivě i Janě poděkovat za skvělý inspirativní kurz, který mi dal spoustu informací a který mě velmi bavil.
 Lucie

Ocenila jsem opravdu online výuku, možnost pokládání dotazů přímo k tématu. Kurz mi rozšířil obzory a získala jsem mnoho užitečných informací.
Lenka

Kurz mi poskytl informace, které jsem si chtěla osvojit nebo nově získat. Cítím se o něco sebevědoměji v oblasti kuchyní, ze kterých jsem měla trochu strach.
Aneta