Aktuality

 

14. 5. 2018
Začínáme pro vás připravovat „designérský klub“. Místo, kde budete mít možnost vzdělávat se, setkávat se online s kolegy a odborníky z oboru a získat motivaci a rady pro vaše úspěšné podnikání. Více info v Menu nahoře.

10. 2. 2018
Krásná reportáž z domu naší absolventky Daniely Janssen v časopise Venkov&Styl. Daniely projekt Oprášené stodoly můžete vidět zde na blogu. 

21.9.2017

Dokončila jsem kurz  Certified Cruelty Free, který byl zaměřený na etické používání materiálů v interiérovém designu. Jestli vás etické zařizování zajímá, podívejte se na můj webinář.

 

7.9.2017

Na blogu designérky Lenky Dubské vyšel rozhovor se mnou – přečtěte si o interiérech, navrhování, škole i něco víc o mě – třeba jaký jsem měla v dětství pokojíček :-). Přečtěte si rozhovor kliknutím na nadpis:

 

ZVU VÁS DO ŠKOLY BYTOVÉHO DESIGNU

 

 

20.6.2017 ve 20,00

Proběhl online workshop, který všem zúčastněným pomohl naplánovat si druhou polovinu roku 2017, tak aby si splnili všechny sny a plány.

 

16. 5. 2017

Pro iPrima Living jsem připravila mood board na téma „Jarní interiér“. Protože se v článku nedostalo na odkazy, kde pořídit jednotlivé kousky, najdete je zde:

Mátový a růžový polštář: H&M
Polštářek s knoflíkem: Nordic Day
Růžový puf: IKEA
Zlatý zrcadlový tác s ptáčky: Bonami
Mramorový stolek a skleněné růžové svícny kombinované se dřevem: Westwing
Skleněná váza: Butlers
Tapeta Botanica od značky iliv

Duben 2017

Realizace naší absolventky Lucie Volfové v časopise Marianne Bydlení

23.3.2017

Můj článek v časopise Interiéry: Sociální sítě ano nebo ne? Má smysl budovat Facebook, Twitter, Instagram…? Nejen pro interiérové designéry.

Březen 2017

Realizace naší absolventky Lenky Dubské v časopise Bydlení

[foogallery id=“5009″]

23.2.2017

Můj článek v časopise Interiéry: Kde vzít (a nekrást) fotky pro váš web? Víte, že nemůžete použít jen tak fotku, kterou najdete na internetu? Jak na to tedy správně?

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit