Letošní jarní veletrhy For Interior a Design Shaker lákají nejen na přehlídku nábytku a doplňků do interiéru, ale také na velmi zajímavý doprovodný program. Na co se můžete těšit?

I love Kitchen – protože kuchyně je srdeční záležitost

Ve speciální expozici najdete přehlídku těch nejmodernějších výsuvů a výklopů, spotřebičů, dřezů a baterií do kuchyní. Pracovní desky budou reflektovat současné trendy a čelní plochy budou také netypické – uvidíte novou kolekci vytvořenou digitálním tiskem.

Na expozici proběhnou kromě klasické přehlídky exponátů přednášky zaměřené na ergonomii a nejčastější chyby při navrhování kuchyní. Určitě si nenechte ujít „zkušební jízdu” což je systém skříněk na kolečkách, které dovolují sestavit si na zkoušku různé varianty kuchyní.

Scéna: Inspirace & Trendy

Již tradičně připravuje Iva Bastlová na veletrhu expozici nejnovějších trendů. Inspiraci čerpá při prohlídkách zahraničních veletrhů. Můžete se těšit na trend Urban Green, Imperfection Home, Color Power a Pastel Oasis. Nenechte si ujít ani přednášku o aktuálních trendech a komentovanou prohlídku expozice.

Digitální tisk

Další doporovodnou akcí je přednáška na téma Digitální tisk v interiéru. Tato technologie je velmi populární – mluvíme tu o potisku nábytkových dvířek podle přání klienta a nápaditosti designéra. Jak s touto technologií správně zacházet a jaké jsou možnosti se nechte inspirovat na přednášce.

Určitě toho bude k vidění na veletrhu mnoho dalšího – mrktněte také na další doprovodné akce a přednášky. A pozor, přednášky jsou zdarma, ale  je třeba se většinou registrovat a to uděláte zde.

Jestli se na veletrh chystáte (a věřím že ano, bude to stát za to!) tak pro Vás máme s Ivou ZDARMA VSTUPENKU! 

>>>Vstupenku můžete stáhnout zde<<<<

 

 

UložitUložit

UložitUložit