WEBINÁŘ ZDARMA

Aktuální trendy

ZAŘIZOVÁNÍ KUCHYNÍ

+ na co si dát pozor při plánování vlastní kuchyně
s Ivou Bastlovou

17. května od 18:00

Plánujete novou kuchyň a hledáte rady a inspiraci? Vykročte pravou! Přijďte zdarma na náš webinář se zkušenou designérkou a odbornicí na trendy Ivou Bastlovou, který se koná 17. května od 18:00. Počet míst je omezený, proto neváhejte s registrací.

Na webináři se vám prozradíme nejen nejnovější trendy a materiály přímo ze světových veletrhů, ale také mnoho vychytávek pro moderní a praktické kuchyně. A co je nejdůležitější, získáte cenné rady a tipy na co si dát pozor při navrhování vaší vysněné kuchyně.

Pokud plánujete zařizování nebo rekonstrukci své vlastní kuchyně, webinář je určený právě pro vás! 

Po skončení webináře obdrží všichni registrovaní účastníci odkaz na záznam, takže se nemusíte bát, že byste něco zmeškali.

Těšíme se na Vás!

Rezervujte si místo:

* povinný údaj
Chci taky odebírat newsletter školy

Vaše osobní údaje (e-mail a křestní jméno) bude Jana Pěkná/Online škola bytového designu zpracovávat za účelem informování o podrobnostech konání webináře a to v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém emailu od nás.

Ing. Iva Bastlová, Dis.

Za svou více než 20ti letou praxi navrhla řadu interiérů včetně kuchyní, které byly pod jejím dozorem realizovány. Kuchyně jsou její srdeční záležitost :).

Je vydavatelkou magazínu pro interiérové designéry a autorku 3 knih.

Organizuje odbornou konferenci Interiéry a doprovodné programy pro veletrhy o bydlení (Design Shaker, Mobitex, Wood-tec). Má bohaté zkušenosti také s výukou interiérového designu v různých školách.

Je odbornicí na nejnovější trendy, které pravidelně sleduje na zahraničních veletrzích (Salone Internazionale del Mobile, IMM, Heimtextil, Cersaie, Inzterzum) a členkou Klastru českých nábytkářů, České ergonomické společnosti a intenzivně spolupracuje s Asociací českých nábytkářů.