poukázka na přednášky

Nejlepší dárek pro interiérového designéra nebo architekta? Nebo nadšeného laika?

Více jak 40 přednášek a 2 kompletní kurzy s možností získat certifikát. A každý měsíc nová přednáška v rámci členství v našem Online designérském klubu na 3 měsíce.

A jestli obdarovaný také podniká v oboru nebo se na to chystá, zvolte pro něj rovnou variantu Design a Podnikání, kde navíc získá přístup k bohaté nabídce školení pro úspěšné podnikání a podporu formou konzultací.

VARIANTA DESIGN na 3 měsíce: 1 690 Kč 

 

VARIANTA DESIGN A PODNIKÁNÍ na 3 měsíce: 2 670 Kč 

Výběr z témat přednášek Design: Trendy ze světových veletrhů (Miláno, Paříž, Londýn…), Řešení nábytku na míru, Egonomie v interiéru, Netradiční materiály do interiéru, Specifika designu pro mladou generaci, Barevné trendy 2024, přednášky o materiálech (korek, stěrky, napínané podhledy, obklady a dlažby…). 

Výběr z témat přednášek Podnikání: Ideální zákazník, nastavení cen za služby, marketing,  smlouvy a ochrana autorských práv a další

 Celý přehled přednášek si můžete prohlédnout na této stránce v sekci Archiv 

Kompletní kurzy:

Kurz textilního dekoratérství (více o kurzu tady)

Kurz fotorealistických vizualizací (více to tomto kurzu tady)

Obdarovaný se na 3 měsíce stane členem Online designérského klubu, kde má přístup k veškerému obsahu v sekci „Design“ včetně 2 kurzů nebo ve vyšší variantě i přístup do sekce „Podnikání“. Studovat může kdykoli a kdekoli. Vše je online a dostupné 24/7.

Dárkovou poukázku dostanete v grafické podobě emailem a sami si ji vytisknete a zabalíte. Obdarovaný se pak snadno podle instrukcí na poukázce přihlásí do členské sekce, kde bude mít ihned přístup ke všemu obsahu po dobu 3 měsíců.

Objednávka:

Vyplňte prosím objednávku. Můžete volit okamžitou platbu kartou nebo bankovním převodem. Po úhradě automaticky dostanete do emailu poukázku ve formátu PDF, kterou si vytisknete a zabalíte pod stromeček. Poukázka obsahuje informace o tom, jak má obdarovaný postupovat pro uplatnění svého dárku.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

UložitUložit

ČLENSTVÍ NENÍ TO PRAVÉ? ZKUSTE JINÝ DÁREK:

KURZ INTERIÉROVÉHO DESIGNU

NEBO

KNIHU „JAK SI ZAŘÍDIT DOMOV“.