Online kurz – přihláška (splátky)

Gratuluji k Vašemu rozhodnutí vstoupit do kurzu Základy designu interiéru!

Vyplňte prosím níže Vaši závaznou objednávku, která slouží zároveň jako přihláška do kurzu. Po odeslání formuláře dostanete na Váš email potvrzení a údaje k platbě/splátkám.

Přečtěte si prosím před odesláním objednávky Všeobecné obchodní podmínky.

Nejdůležitější informace:

  1. Platba je rozdělena do 10 splátek. První splátku je třeba uhradit ihned. Každý následující měsíc vám přijde do emailu zpráva s podklady k další platbě (nepoužívejte trvalý příkaz k úhradě, vždy se liší variabilní symbol!).
  2. Pro řádné ukončení kurzu včetně získání certifikátu o absolvování je nutné mít uhrazené všechny splátky.
  3. Certifikát je dokladem o úspěšném absolování kurzu. Bude tedy vystaven jen tomu, kdo splní požadavky na úspěšné ukončení kurzu – tedy odevzdá všechna zadaná cvičení a domácí úkoly, splní závěrečný test alespoň na 80% a úspěšně obhájí svůj závěrečný projekt (návrh interiéru). Vyhrazuji si právo certifikát neudělit, pokud student nesplní tyto požadavky.
  4. Pokud zjistíte do 21 dnů od zahájení kurzu, že kurz nesplňuje Vaše očekávání, vrátím Vám peníze v plné výši. Podmínkou vrácení peněz je vypracování a odevzdání všech zadaných úkolů a cvičení ke dni odstoupení. Jen tak si mohu být jistá, že jste opravdu studovali a pracovali, ale kurz Vám nepřinesl požadovanou hodnotu.
Pro zájemce ze Slovenska: Kurz můžete absolvovat i ze Slovenska. 
Platbu za kurz provedete převodem na můj účet, na faktuře najdete údaje pro platbu v mezinárodním formátu (IBAN).  Jste-li plátcem DPH, faktura bude vystavena v režimu přenesené daňové povinnosti. Nezapomeňte vyplnit své IČ k DPH.

Přihlašujete se na termín od 9. září 2019. Splatnost kurzovného resp. první splátky je 14 dní od vystavení faktury. Zde vyplňte Vaši závaznou objednávku kurzu:

(Načtení formuláře níže může chvilku trvat…)