ZAŘÍDIT NOVOU KUCHYŇ JE VÝZVA,
kterou většina lidí řeší jednou, dvakrát za život. 

S NAŠÍ PODPOROU TO ALE ZVLÁDNETE!

kuchyne

NAVRHNĚTE SI SVOU VYSNĚNOU KUCHYŇ

s podporou interiérové designérky

Registrace prodloužena - ještě máte:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Co kdybyste měli k dispozici souhrnné a nezávislé informace o tom, co vše je potřeba pro navržení dokonalé kuchyně, na co si dát pozor a jaké jsou možnosti vhodné právě pro vás
a navíc měli možnost poradit se o vašem konkrétním projektu s interiérovou designérkou?

Víme, že chcete tu nejkrásnější a nejpraktičtější kuchyň, ve které se vám bude dobře vařit a kde budete trávit nezapomenutelný čas se svou rodinou a přáteli.

 

Asi ale budete souhlasit s jedním nebo více následujících bodů: 

 • Máte omezený rozpočet a chcete ho využít na maximum
 • Prolistovali jste spoustu časopisů a prohlédli stovky obrázků na internetu, ale pořád se v tom trochu ztrácíte a nevíte, co si vybrat
 • Přemýšlení o vaší kuchyni vám zabírá spoustu času, ale pořád se nemůžete hnout z místa a udělat důležitá rozhodnutí
 • Bojíte se, že vyberete něco, co se vám pak nebude ve výsledku líbit nebo to nebude fungovat
 • Netušíte, kde svou kuchyň pořídit 
 • Nemáte zkušenosti a je toho na vás moc 
 • Nejste si jistí, jestli to, co jste si vysnili, půjde zrealizovat. 

Nechcete pochopitelně investovat několik set tisíc do nové kuchyně a pak zjistit, že se to dalo udělat jinak nebo že vám to nevyhovuje.

Rozumíme vám!

Měly jsme spousty klientů a navrhly spoustu kuchyní a taky jsme učily spousty studentů, takže víme, co vám nedá spát. A proto jsme připravili něco co vám může pomoct.

Daly jsme dohromady zásadní znalosti a zkušenosti z praxe a zabalily do podoby online kurzu. 

Během 4 týdnů získáte potřebné vědomosti pro ergonomické a praktické navržení kuchyně a přehled o možnostech na trhu, výhodách a nevýhodách různých materiálů a řešení. 

Kurz vám dá sebedůvěru a po absolvování si dokážete navrhnout kuchyň nejen krásnou, ale hlavně funkční.

Kuchyňské studio vám dokáže udělat návrh v několika variantách.

Ale nikdo za vás neudělá rozhodnutí, co je pro vás osobně to nejlepší a jaké řešení je ideální i v kontextu se zařízením celého bytu. V kurzu vám k vašemu rozhodnutí dáme všechny potřebné informace a podporu. 

Co přesně se v kurzu dozvíte:

 • Co je ergonomie a jak ji použít (umístění linky v bytě, výšky a dosahy, pracovní plocha, umístění spotřebičů, elektrické zásuvky a další)
 • Jaké jsou možné tvary kuchyňských linek, co je pracovní trojúhelník a která varianta je nejlepší pro vás
 • Jaké existují typy otvírání dvířek, druhy kování
 • Možnosti vnitřního vybavení skříněk
 • Jak vybrat dřez a baterii
 • Jaké materiály na kuchyňkou linku lze použít, jejich výhody a nevýhody (na korpusy a dvířka + výplně, pracovní desky, obkladové desky, speciální materiály)
 • Jak vyřešit rohové skříňky
 • Jaké jsou možnosti a typy úchytek 
 • Jak na propojení kuchyně s obývacím a dalším prostorem v bytě
 • Jak řešit osvětlení kuchyně
 • Co potřebujete vědět o instalaci a rozvodech (voda, elektřina, plyn, odpady)
 • Výběr spotřebičů
 • Jakého zvolit dodavatele (studio/zakázková výroba…)
 • Na co myslet při realizaci
 • Nejčastější chyby při navrhování kuchyní

Dáme vám všechny informace, zdroje a nástroje, abyste zvládli svůj projekt sami. 

A když si nebudete jistí, máte možnost svůj návrh s námi zkonzultovat. 

 

 • získáte sebejistotu, že kuchyň, kterou zařizujete bude podle všech pravidel, krásná a taky praktická a maximálně využije dostupný prostor
 • budete vědět o všech možnostech, které trh nabízí a dokážete si vybrat ty pravé materiály i zařízení podle vašich konkrétních potřeb a v rámci vašeho rozpočtu = dobře využité peníze a maximální užitná hodnota
 • ušetříte spoustu času, který byste strávili hledáním na internetu, čtením (ne vždy odborných) rad a obcházením kuchyňských studií
 • budete se umět rozhodnout, kde svou kuchyň pořídíte a prodejci nebo výrobci budete umět připravit správné podklady. 
 • budete chápat výhody a nevýhody různých materiálů a řešení (abyste si nenechali vnutit něco, co vám nebude ve výsledku vyhovovat)

JAK TO BUDE PROBÍHAT

prubeh-kurzu

Budeme se scházet po 4 týdny v naší online studentské sekci. Kurz se skládá ze 3 online přednášek a 1 online setkání, kde budeme odpovídat na vaše otázky k probraným tématům. Během přednášek s námi také můžete komunikovat v chatu, takže to není jen pasivní sledování teorie.

Přednášky se budou konat vždy v 18:00 v těchto dnech.

31. května

7. června

14. června

21. června – odpovědi na otázky. Ze zkušenosti víme, že otázky ostatních jsou zajímavé a poučné pro všechny!

Všechny přednášky budeme nahrávat a můžete se na ně kdykoli podívat zpětně a případné dotazy nám poslat emailem.

Zároveň obdržíte pracovní listy, odkazy na doplňkové materiály a videa a odkazy na firmy a výrobce.

Kurz se koná maximálně 1 x za rok, takže pokud plánujete svůj projekt třeba až za pár měsíců, přihlaste se teď! Přístup ke všemu vám zůstane po dobu 12 měsíců.

 

OSOBNÍ KONZULTACE VAŠEHO PROJEKTU

Pokud zvolíte verzi kurzu s osobní konzultací, čeká vás ještě soukromé setkání přímo s Ivou Bastlovou. Předem pošlete podklady a informace o vašem projektu a Iva s vámi probere řešení vaší konkrétní kuchyně.

Konzultace probíhá přes online spojení (např. Zoom apod.) a trvá 45 minut.  Termín si vyberete v rezervačním formuláři, který vám pošleme.

Konzultace budou probíhat až po skončení všech přednášek, abyste měli možnost načerpané informace promyslet a do vašeho projektu promítnout.

JDETE S NÁMI DO TOHO? VYBERTE SI SVOU VARIANTU KURZU:

Kdo vás bude učit?

Iva Bastlová

Iva Bastlová

interiérová a produktová designérka, lektorka, autorka knih a vydavatelka časopisu Interiéry

Iva se navrhováním kuchyní zabývala již v Brik Interiér studiu v roce 2002. Za svou více než 20ti letou praxi navrhla řadu interiérů včetně kuchyní, které byly pod jejím dozorem realizovány. Kuchyně jsou její srdeční záležitost :).

V současné době stále navrhuje interiéry na míru a mimo to se také věnuje produktovému designu určenému do interiérů (dveře, tapety, kolekce nábytku, solitéry…). Mezi její další aktivity patří organizování seminářů, doprovodných programů, přednášení na různých akcích, publikování v odborných médiích. Zároveň vydává jediný český odborný magazín pro interiérové designéry a architekty s názvem INTERIÉRY.

Iva absolvovala obor Tvorba navrhování interiérů a nábytku na VOŠ Volyně a obor Konstrukce dřevěných staveb a nábytku a Nábytek a výrobky ze dřeva na Technické univerzitě ve Zvolenu.

Je členka Klastru českých nábytkářů a České ergonomické společnosti a také autorizační osobou pro provádění zkoušky profesní kvalifikace „interiérový poradce“.

Více o Ivě najdete na www.ivabastlova.cz

Co říkají absolventi tohoto kurzu?

Reference jsou ověřené. Shromažďujeme je z emailových zpráv od našich studentů a nebo z dotazníku, který posíláme absolventům na konci výuky.

Paní Iva na mě působí neskutečně pohodovým a nefalšovaným dojmem, okamžitě jsem k ní získala důvěru. Vše je psáno a řečeno suprově. Kombinace paní Jany a paní Ivy je postě perfektní. Kurz mi určitě poskytnul hodně důležitých informací ohledně kuchyní, líbí se mi i názory a příběhy z konkrétních návrhů a projektů, které jsou pro mne velice důležité a moc za ně děkuji.

Jarka

Nejvíce se mi líbilo, když byly zmíněny případy z praxe. A taky jsem se zorientovala v nabídce firem a materiálů, které jsou na českém trhu, to oceňuji na tomto kurzu nejvíce.

Kateřina

Informace, které jsem získala mi ušetří čas s hledáním četby a na internetu. Vzhledem k dokonalému podání paní Ivou Bastlovou jsem získala podrobný přehled, který mně posouvá dále k mému vysněnému cíli. Ještě jednou moc děkuji Ivě Bastlové za profi přístup a informace. Taktéž děkuji Janě Pěkné za dokonalou organizaci a vše, co pro nás dělá. Všechny získané informace z kurzů jsou informacemi k nezaplacení. 

Vladimíra

Víme, že možná máte otázky nebo pochybnosti. Tady jsou odpovědi.

Dokážu to opravdu sám?

Upřímě, na realizaci kuchyně je potřeba tým lidí. Budete potřebovat někoho, kdo kuchyň vyrobí, instaluje atd. Ale vy budete vědět, co děláte, co chcete a jaké jsou ty nejlepší možnosti pro vás. Ve spolupráci s odborníky pak váš projekt dotáhnete do zdárného konce.

Do když zjistím že kurz není to, co jsem očekával?

Na kurz platí zákonná možnost odstoupit do 14 dnů od zakoupení kurzu. Pokud tedy hned zkraje zjistíte, že kurz neobsahuje informace, jaké jste očekávali, stačí nám napsat a vrátíme vám peníze.

Nebude to moc složité a odborné? 

Nemusíte se bát. Kurz jsme přizpůsobili laické veřejnosti. Také máme mnohaleté zkušenosti s výukou studentů, kteří neměli žádné předchozí znalosti a zkušenosti. A navíc, kdyby vám cokoli nebylo jasné, výhoda živého online kurzu je, že se můžete jak během přednášek tak i potom na cokoli zeptat. 

Je kurz pro mě, když už mám kuchyň navrženou od kuchyňského studia?

Záleží, jestli jste s návrhem spokojení. Pokud si nejste jistí a máte pocit, že to stále není ono, tak je pro vás kurz určitě to pravé. Máte možnost návrh od studia konzultovat a porovnat si informace od prodejce s nezávislými informacemi.