Trendy ze zahraničních veletrhů pro rok 2018

Dva online webináře – přednášky –  za sebou. Cenné informace pro práci s interiérem a inspirace pro vaši tvorbu.

Délka: 2 x 1 hodina 15 minut (termíny viz níže)

Na webinářích vás provedeme předními zahraničními veletrhy a seznámíme vás s aktuálními trendy ze zahraničí, které se postupně dostanou i k nám.

Vy bude však první a nebudete muset na daná místa ani jezdit. Zkušená designérka a vydavatelka odborného magazínu Interiéry Iva Bastlová vás pomyslně vezme na prohlídku veletrhu Cersaie, který je zaměřen na keramické obklady, dlažby a vybavení koupelen. Ten se koná každoročně v italské Boloni. Pak bude následovat veletrh Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem, kde probíhá mimo přehlídky nových tapet a bytového textilu také speciální akce – Theme park – prezentace aktuálních trendů. Kurz završíme ukázkou novinek z IMM, prestižního veletrhu v Kolíně nad Rýnem, kde se mimo nábytku vystavují i doplňky a další bytové vybavení.

Prezentace bude probíhat formou komentované prohlídky fotografií.

Máte se na co těšit!

BONUS:  téma trendových odstínů a barevných palet z celého světa.

Hlavní témata:

Cersaie – Boloňa září 2017 – koupelny

Heimtextil – Frankfurt nad Mohanem leden 2018 – bytový textil a tapety

IMM – Kolín nad Rýnem leden 2018 – nábytek a bytové vybavení

Cena za oba online webináře: 2 090 Kč (90 EUR pro zájemce ze Slovenska)

Webináře se konají

  1. 31. ledna od 18:00
  2. 6. února od 18:00

Stačí být v daný čas u počítače s připojením na internet. Pokud náhodou nestihnete nebo se budete chtít k přednáškám kdykoli poté vrátit, budete mít k dispozici video záznam.

Přednášky jsou určeny interiérovým designérů – návrhářům, produktovým designérům, architektům, dekoratérům i stylistům. Využít jej mohou i lidé, jejichž hobby je zařizování interiérů a dekorování bydlení a zájemci o aktuální trendy v této oblasti.

Kurz není určen zaměstnancům firem a výrobních společností. Pokud máte zájem o firemní školení v této oblasti pro vaše zaměstnance, kontaktujte paní Věru Buraltovou, tel: 605 588 225, email: vera@press-kit.cz.

Objednávka webinářů „Trendy z veletrhů“:

UložitUložit

UložitUložit