Online kurz – přihláška

Gratuluji k Vašemu rozhodnutí vstoupit do kurzu Základy designu interiéru!

Vyplňte prosím níže Vaši závaznou objednávku, která slouží zároveň jako přihláška do kurzu. Po odeslání formuláře dostanete na Váš email potvrzení a údaje k platbě.

Přečtěte si prosím před odesláním objednávky Všeobecné obchodní podmínky.

Nejdůležitější informace:

  1. Certifikát je dokladem o úspěšném absolování kurzu. Bude tedy vystaven jen tomu, kdo splní požadavky na úspěšné ukončení kurzu – tedy odevzdá všechna zadaná cvičení a domácí úkoly, splní závěrečný test alespoň na 80% a úspěšně obhájí svůj závěrečný projekt (návrh interiéru). Vyhrazuji si právo certifikát neudělit, pokud student nesplní tyto požadavky.
  2. Pokud zjistíte do 21 dnů od zahájení kurzu, že kurz nesplňuje Vaše očekávání, vrátím Vám peníze v plné výši. Podmínkou vrácení peněz je vypracování a odevzdání všech zadaných úkolů a cvičení ke dni odstoupení. Jen tak si mohu být jistá, že jste opravdu studovali a pracovali, ale kurz Vám nepřinesl požadovanou hodnotu.
Upozornění pro zájemce ze Slovenska: Kurz můžete absolvovat ze Slovenska pouze  jako soukromá osoba, resp. fyzická osoba – nepodnikající. Pokud ohledně toho máte jakékoli dotazy, raději mi prosím napište před odesláním objednávky.
CENA KURZU ČINÍ 960,- EUR v případě platby najednou resp. 3 x 333 EUR při platbě na splátky.
Platbu za kurz provedete převodem na můj účet u slovenské FIO banky, tedy jako normální domácí platbu, zcela bez poplatků za mezinárodní převod. Číslo účtu pro platby ze Slovenska najdete na faktuře. Nepoužívejte údaje pro mezinárodní převod (IBAN, SWIFT atd.). 

Přihlašujete se na termín od 4. září 2017. Zde vyplňte Vaši závaznou objednávku kurzu:

(Načtení formuláře níže může chvilku trvat…)