Objednávka – Program Podnikání 2017

Gratuluji k Vašemu rozhodnutí splnit si svůj sen a nastartovat Vaše úspěšné podnikání. Moc se těším se na spolupráci s Vámi!

Vyplňte prosím níže Vaši závaznou objednávku, která slouží zároveň jako přihláška do programu. Po jejím odeslání obdržíte na Váš email fakturu s údaji k platbě.

Upozornění pro zájemce ze Slovenska: Program lze absolvovat i ze Slovenska ALE POUZE VE VARIANTĚ V.I.P. – TEDY S OSOBNÍMI KONZULTACEMI a pouze jako soukromá osoba (tedy nepodnikající, platbu za kurz nelze dát do daní). V případě objednání základní varianty ze Slovenska budu takovou objednávku nucena neprodleně stornovat. Důvodem jsou předpisy EU. Děkuji za pochopení. V případě nejasností mi raději předem napište.
Při zadání adresy na Slovensku vystaví formulář automaticky fakturu v EUR. 

Platbu za kurz provedete převodem na můj účet u slovenské FIO banky  Nevznikají tedy žádné poplatky ani není nutný mezinárodní bankovní převod. Číslo mého slovenského účtu bude uvedeno na faktuře.

Přihlašuji se do Programu Podnikání 2017, který obsahuje

1) 7 tématických modulů s videi a pracovními listy
2) přístup do facebookové skupiny
3) celoživotní přístup ke všem materiálům
4) bonusy v celkové hodnotě přes 45 000 Kč
5) 7 osobních konzultací s Janou Pěknou POUZE VE V.I.P VERZI
6) záruku vrácení peněz 30 dní od objednání

Jsem si vědomá, že v kurzu musím pro dosažení očekávaných výsledků pracovat a věnovat jednotlivým tématům svůj čas. V případě, že budu žádat o vrácení peněz, musím odevzdat vypracovaná cvičení z témat probraných k datu oznámení odstoupení od kurzu.

Upozornění: Verze „jen osobních konzultací“ je určena jen pro absolventy minulých verzí tohoto programu.